Zebra perde

Müşterilerine uzun yıllardan bu yana aralıksız olarak perde ürünleriyle hizmet veren firmamız, müşterilerinden aldığı güçle hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Zebra perde çeşitleri ve ofis perdesi ürünleriyle müşterilerine hizmet veren firmamızın tüm satışını yaptığı tüm zebra perde ürünleri ve ofis perdesi ürünleri 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Zebra perde alanında sektörde öncü firma olan firmamızın, satışını yaptığı zebra perde, ofis perdesi ve diğer perde ürünleri son derece ekonomik fiyat tarifeleri üzerinden müşterilerimizle buluşturuluyor. Zebra perde, ofis perdesi ve diğer perde ürünleri kaliteli malzemeler kullanılarak son derece hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Sizde yüksek kalite standartları çerçevesinde hızlı ve güvenli hizmet almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçerek ilk adımınızı atabilirsiniz.

Zebra Perde Ofis Perdesi Ürünleri :

Zebra perde firmamızın hizmet ağı ülkemizin tüm illerini kapsamaktadır. Zebra perde firmamıza sipariş verilen ürünler hızlı bir şekilde hazırlanarak kargoyla adresinize teslim edilmektedir. İstanbul merkez üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet veren zebra perde firmamız İstanbul içi siparişlerde keşif ve montaj hizmeti vermektedir. Zebra perde firmamız perde ürünlerini doğrudan üreterek üretici firma konumunda bulunmaktadır. Bu nedenle, satışa sunulan zebra perde ve ofis perdesi ürünleri son derece hesaplı fiyatlar üzerinden müşterilerle buluşturulurken 7/24 destek imkanı da bulunmaktadır. Ofis perdesi ve diğer perde ürünleri alanında Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren firmamızla çalışan çok sayıda ünlü marka bulunmaktadır.

Kaliteli – Ekonomik Zebra Perde Ürünleri !

Türkiye’nin en ünlü markalarına perde hizmeti veren firmamız, perde ürünlerini üretirken kaliteden ödün vermeden yüksek kalite standartları doğrultusunda üretim yapmaktadır. Zebra perde, stor perde, katlamalı perde, dikey perde, jaluzi, silüet perde ve motorlu perde sistemleri gibi alternatifli hizmetler veren firmamız bireysel hizmet taleplerini ve kurumsal hizmet taleplerini karşılayabilecek potansiyele sahiptir. Sizde eviniz, iş yeriniz yada çalıştığınız firma için perde hizmeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için http://www.zebraperdeburada.net adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Firmamızın resmi web sitesi üzerinden sunduğumuz hizmetler ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s